Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації – Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі на бульварі Шевченка в м. Нововолинську, біля ділянки наявного торгово-розважального комплексу «Форест» на бульварі Шевченка, 23, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці).

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Архітект» м. Луцьк.

Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 28 травня 2021 року № 6/17 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинськ».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – завідувач сектору містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вісьтак М.В.

Основні техніко-економічні показники проєкту: Проєктом передбачається будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі на бульварі Шевченка в м. Нововолинську, біля ділянки наявного торгово-розважального комплексу «Форест» на бульварі Шевченка, 23, на земельній ділянці площею 0,1220 га,  площа замощення – 1060 кв.м,  площа озеленення – 160 кв.м.

Проєкт складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі міста. Схема сучасного використання території. Схема планувальних обмежень. Проєктний план забудови, план проєктних ліній.

Текстові матеріали: Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись у секторі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді сектору містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.