За тиждень у міській раді зареєстрували 53 звернення громадян

За період з 14 по 18 червня у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради зареєстровано 53 звернення, з них 49 письмових, а 5 з особистого прийому заступників міського голови. Зареєстровано 4 колективних і 4 повторні звернення.
Найбільше заяв надійшло від нововолинців. Також для вирішення своїх питань зверталися мешканці з селища Благодатного та сіл Низкиничі, Тишковичі, Гряди і Хренів. Про це інформує організаційно-виконавчий відділ виконавчого комітету.
Жителі порушили 54 питання. У переважній більшості громадян турбували питання житлово-комунального господарства та соціального захисту.
Надійшло 14 звернень від найменш соціально-захищених верств населення, з них 5 – від інвалідів та учасників бойових дій, 1 – від багатодітних сімей та одиноких матерів, 8 – від ветеранів праці й пенсіонерів.