Інформація виконавчого комітету Нововолинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна територіальної громади

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності Нововолинської міської територіальної громади, який був проведений                     22 червня 2021 року, визначено переможця – ТОВ «Волинь-експерт».

Об’єкт оцінки: приміщення громадського будинку господарська будівля (склад, гараж, підсобні приміщення) літера «Б-1», загальною площею 542,8 кв.м Вартість надання послуг з оцінки – 3775,42 гривень (без ПДВ).

Строк надання послуг – 5 календарних днів.

Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів,

голова комісії з відбору

суб’єктів оціночної діяльності                                                Олександр ГРОМИК