Офіційне повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про затвердження Правил користування міським та приміським пасажирським транспортом у Нововолинській міській територіальній громаді».

Проект даного рішення підготовлений з метою врегулювання взаємовідносин між учасниками транспортного процесу у сфері пасажирських перевезень в межах Нововолинської міської територіальної громади та передбачає:

– визначення порядку проїзду пасажирів і його оплати у громадському транспорті незалежно від форм власності;

– визначення взаємовідносин перевізників усіх форм власності, пасажирів та інших осіб, що залучені у процесі надання транспортних послуг, їх права та обов’язки, враховуючи особливості транспортної інфраструктури та наявність автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

У зв’язку з великим об’ємом, проект рішення виконавчого комітету  Нововолинської міської ради та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Нововолинської міської ради  за адресою: https://nov-rada.gov.ua/category/rehuliatorna-polityka/opryliudnennia-proektiv-rehuliatornykh-aktiv/.  З проектом даного рішення та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, кабінет №418, тел. 3-26-50.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення (24.06.2021) на адресу розробника: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, кабінет 418