У Нововолинську відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

25 червня напередодні Дня Конституції України у міському Палаці культури відбулися урочистості. Привітати учасників заходу прибув міський голова Борис Карпус і його заступниця Вікторія Скриннік.

⁃ Конституція – наш Основний Закон! В історичному вимірі вона є результатом фундаментальної роботи, єдності нації та багатьох поколінь. У ній закладені основні функції існування України, як єдності, як держави, як нації! – наголосив міський голова.

Він привітав жителів громади з цим великим державним святом і побажав натхнення, міцного здоров’я і рясних Божих благословінь!

Подяками міського голови та Почесними грамотами відзначили представників різних галузей, громадських та релігійних організацій, благодійників і активних жителів громади.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих Героїв під час Революції Гідності та АТО хвилиною мовчання.

Після урочистої частини глядачі мали змогу насолодитися прекрасними музичними творами у виконанні камерного оркестру “Елегія”.