Вітання міського голови Бориса Карпуса з днем молоді

Дорогі нововолинці! Щиро вітаю вас з Днем молоді!

Нововолинськ – молоде місто. В ньому мешкає багато молодих, прогресивних і талановитих людей. Нещодавно до нас доєдналися села та селище Благодатне. Разом ми стали однією великою, молодою Нововолинською громадою. І в нас з’явилося ще більше молодих, енергійних людей, які готові активно працювати на благо своєї громади.

Тішуся, що молодь прославляє наше місто. Спортсмени завойовують металі та кубки, учні перемагають в Олімпіадах і конкурсах. Усе більше молодих спеціалістів серед медиків і вчителів, серед керівників установ, у депутатському корпусі та виконавчому комітеті. І це не може не радувати. Адже молодь – рушійна сила нашого суспільства.

Вони не бояться труднощів, осуду і критики. Молоді люди мають більше жаги до ризику, до амбітних кроків і вольових рішень. Тому їм вдається досягати мети!

У цей день хочу перш за все подякувати кожному, хто своєю працею трудиться заради міста і прославляє його добре ім’я. Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення, енергії на нові перемоги та звершення!

Вірю, що кожна молода людина знайде своє покликання у рідному місті! Впевнено крокуйте до своєї мети, розвивайтеся і перемагайте! Зі святом!

З повагою міський голова Борис Карпус.