На засіданні виконкому розглянули майже двадцять питань

15 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Його провів міський голова Борис Карпус.

На порядку денному опрацювали майже двадцять питань. Переважна більшість стосувалась господарства міста – оренди комунального майна, переведення житлових приміщень у комерційні, формування тарифів на вивезення побутових відходів, надання дозволів на індивідуальне опалення мешканцям багатоквартирних будинків.

Відтак, рішенням виконавчого комітету, мешканці чотирьох багатоквартирних будинків Нововолинська отримали дозвіл на відключення від мереж централізованого теплопостачання. За період 2021 року на встановлення індивідуального опалення зголосилися 8 домогосподарств.

Кілька питань стосувалися неповнолітніх нововолинців.  

Начальниця фінансового управління Галина Бурочук доповіла про підсумки виконання бюджету міської територіальної громади за І півріччя 2021 року. Вона повідомила, що з січня по липень 2021 року обсяг бюджету склав 214 мільйонів 572,9 тисячі гривень. Це забезпечило виконання бюджету на 109,7 відсотка до помісячного розпису доходів. Надходження власних доходів склали майже 116 мільйонів. Майже 72 мільйони гривень надійшло з податку на збір та доходи фізичних осіб. У загальних видатках бюджету – забезпечено своєчасну виплату заробітної плати, оплачені комунальні послуги, профінансовано соціально-культурну галузь, комунальне господарство.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради: https://cutt.ly/tmHfJCV