«Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес»: у центрі зайнятості провели семінар

У рамках реалізації державного проєкту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва “Доступні кредити 5-7-9 %” у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для пошукачів роботи.

Про можливість отримання фінансової підтримки для започаткування власної справи інформували начальник Нововолинського бюро правової допомоги Юрій Гіль та провідний фахівець з профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Кардаш.

Під час заходу пошукачів роботи ознайомили з інформацією про роботу Центру розвитку підприємництва служби зайнятості, можливості отримання консультаційної підтримки для започаткування підприємницької діяльності, розповіли про важливість написання бізнес-плану, сутність та зміст стартап-проєктів та державну кредитну програму “Доступні кредити 5-7-9%”. Очільник бюро правової допомоги розповів присутнім про умови кредитування банками, що робити, якщо немає змоги платити кредит, як себе поводити, якщо турбують колектори та про порядок звернення громадянам зі скаргою до Національного банку України. Присутні отримали роздаткові матеріали та буклети, переглянули відеоролики.