У центрі зайнятості провели семінар «Ризики нелегальної трудової міграції»

В рамках загальнонаціональної інформаційної компанії #ПРАЦЮЙ_БЕЗПЕЧНО, присвячений Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми, у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» організований спільно з Луцьким міським центром зайнятості, Володимир-Волинською міськрайонною філією Волинського обласного центру зайнятості, Ківерцівською районною філією Волинського ОЦЗ.

До заходу долучилась в онлайн режимі голова ГО «Волинські перспективи» Ніна Пахом’юк.

Лекторка розповіла учасникам, що погодившись на нелегальну роботу, можна стати жертвою торгівлі людьми або трудової експлуатації. Крім того, надала поради як захистити себе за кордоном, повідомила номери телефонів гарячих ліній. Під час семінару присутні переглянули фільм «Ловці мрій».