У Нововолинську обирали керівників закладів культури

Сьогодні, 18 серпня, відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення добору на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, а саме: директора Нововолинського міського історичного музею та завідувача Нововолинським міським клубом.
На кожну посаду претендувало по двоє кандидатів. Вони презентували проєкти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.
За результатами голосування членів комісії, переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора музею обрано нинішню керівницю Ірину Костюк.
Другу кандидатку Таїсію Бущак, вирішили зарахувати до кадрового резерву для подальшої співпраці.
На посаду завідувача Нововолинським міським клубом претендували: Олена Заброда – чинна керівниця закладу та Оксана Ковальчук.
Згідно з результатами, жоден кандидат не набрав потрібну кількість голосів, тому буде оголошено повторний конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Нововолинським міським клубом Нововолинської міської ради Волинської області.