Офіційне повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді».

Проєкт даного рішення підготовлений з метою врегулювання взаємовідносин між учасниками транспортного процесу у сфері пасажирських перевезень в межах території Нововолинської міської територіальної громади.

У зв’язку з великим об’ємом, проект рішення виконавчого комітету  Нововолинської міської ради та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Нововолинської міської ради  за адресою: https://nov-rada.gov.ua/category/rehuliatorna-polityka/opryliudnennia-proektiv-rehuliatornykh-aktiv/.  З проектом даного рішення та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, каб.№418, тел. 3-26-50.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення (19.08.2021) на адресу розробника:

м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, каб. 418