Проєкт рішення Нововолинської міської ради “Про оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді”

У К Р А Ї Н А

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради

Волинської області

ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _______________ 2021 року  №               

м. Нововолинськ

Про оператора електронних

систем у Нововолинській

міській територіальній громаді

 

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів громадським транспортом загального користування, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», Цивільним кодексом України, Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 

  1. Затвердити Положення про оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Порядок та умови проведення конкурсу на відбір оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді згідно з додатком 2.
  3. Затвердити склад конкурсного комітету по визначенню оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді згідно з додатком 3.
  4. Затвердити примірний тристоронній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті у Нововолинській міській територіальній громаді згідно з додатком 4.

Встановити, що укладання тристороннього договору про організацію та обслуговування електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді є обов’язковим для Перевізників, з якими укладено договори про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Норми тристороннього договору про організацію та обслуговування електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді є додатковими умовами при проведенні наступних конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

 

  1. Затвердити примірний двосторонній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті Нововолинській міській територіальній громаді згідно з додатком 5.
  2. Оголосити конкурс на відбір оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді .
  3. Доручити конкурсному комітету по визначенню оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді:

7.1. Провести конкурс на відбір оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді до _________________.

7.2. Подати на затвердження виконавчого комітету міської ради протоколи засідань конкурсного комітету.

  1. Управлінню цифрової трансформації та комунікації довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів _____________ .

 

 

 

 

Міський голова                                                                           Борис КАРПУС

 

Юрій Коцура 32650

Завантажити