У Нововолинському відділенні поліції відкрили перший на Волині фронт-офіс

20 серпня міський голова Борис Карпус побував на відкритті фронт-офісу у відділенні поліції м.Нововолинськ Володимир-Волинського районного відділу поліції. Разом із начальником головного управління Національної поліції у Волинській області Юрієм Крошком та керівником Нововолинського відділення Олександром Ципком оглянули модернізовані приміщення.

Варто відзначити, що ремонтні роботи проводилися за кошти державного та бюджету Нововолинської ТГ. Вдалося капітально відремонтувати перший поверх приміщення. Тут облаштували сучасні кімнати для затриманих із санвузлами та кухнею, для спілкування затриманого з адвокатом чи відвідувачами, для проведення допиту чи впізнання та кімнату прийому громадян із дитячим куточком.

– Приємно, що перший в нашій області фронт-офіс з’явився саме в Нововолинську! – наголосив міський голова Борис Карпус. – Міська влада постійно працює над розв’язанням безпекових питань. Створення Муніципальної варти, запровадження інституту Поліцейського офіцера громади, програма «Безпечне місто» і ситуативний центр, збільшення кількості камер відеоспостереження – це реальні кроки, які мають на меті зробити життя мешканців комфортним і безпечним.

Борис Карпус додав, що восени мають приступити до роботи шерифи. За кошти місцевого бюджету придбали автомобіль для ПОГа. Перший в Україні поліцейський автомобіль марки Suzuki Grand Vitara 2021 року випуску буде в користуванні саме нашого офіцера громади.