Козацькому роду нема переводу…

24 серпня 2021р. на площі В’ячеслава Чорновола у Нововолинську відбулися змагання для сильних та спритних – “Strong Man Show”.

Відкрили захід вихованці луцького спортивного клубу «Герць», продемонструвавши показові виступи з елементами козацького бою.
У змаганнях “Strong Man Show” за перемогу боролися чотири команди. Дві – з Нововолинська, а також з Зимнівської громади та Камінь-Каширського.
Спортсмени виконували серію вправ: «Козацька засіка», «Каменярі», «Log-lift» (підняття колоди), «Tire Flip» (кантування автошини), та «Суданські ноші». У результаті нелегкого поєдинку, перемогу здобули учасники команди «Зимне» – Ярослав Кондисюк, Олександр Томчук, другу сходинку турнірної таблиці посіли спортсмени «ДЮСШ» – Анатолій Щегельський, Вадим Сенега з Нововолинська, третє місце у команди «Богатирі» – Петро Шепшелей, Володимир Царик з Камінь-Каширського, четверте – у команди «Волинь» – Олег Контерук, Павло Андрощук (Нововолинськ).

До слова, активним учасником всеукраїнських змагань“Strong Man Show” був нововолинець Володимир Пушкарук. 23 серпня 2014 року він загинув у боях за звільнення Іловайська. Сьогоднішній турнір спортсмени присвятили пам’яті побратима, вшанували його хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели «Слава Україні – Героям слава!».