У рамках проекту Е-ЕТАР, запрошують охочих на безплатне навчання!

Національне агентство з питань енергозбереження (Krajowa Agencja Poszanowania Energii – KAPE S.A., https://www.kape.gov.pl/) та Фонд збереження енергії (Fundacja Poszanowania Energii – FPE, https://fpe.org.pl/) з головними офісами у Варшаві мають честь повідомити про запуск ІІ фази навчального проекту технічної допомоги в Україні Е-ЕТАР.
Запрошуємо взяти участь у безкоштовному онлайн-тренінгу для кандидатів в енергетичні аудитори в будівельній галузі. Курс включає теоретичні відеолекції, онлайн-консультації, тестові завдання та інші матеріали. Викладачами та авторами лекцій є учасники І фази проекту, які пройшли курс підвищення кваліфікації з енергетичного аудиту у Варшаві.
Реєстрація на курс за посиланням: https://e-etap.com.ua/index.php/uk/navchannia/faza-ii/anketa-uchasnykanavchalnoho-kursu-faza-ii

Участь у навчанні безплатна.
Початок навчання та запуск онлайн-платформи: 6 вересня 2021 р. о 12:00
Кінець навчання та закриття онлайн-платформи: 31 жовтня 2021 р. о 12:00
Проект повністю фінансується Національним фондом охорони довкілля та водного господарства (NFOŚiGW) з головним офісом у Варшаві (www.nfosigw.gov.pl). Проект був схвалений Міністерством регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України (МІНРЕГІОН) на початку 2019 року та реалізується у співпраці з Німецькою федеральною компанією GIZ.
Детальна інформація про проект доступна на веб-сайті: https://e-etap.com.ua/.
Взяти участь у безплатному навчанні можуть усі, хто має інженерну освіту за спеціальностями, пов’язаними з будівництвом, опаленням та вентиляцією, енергетикою та архітектурою. На навчання також запрошуємо студентів останніх курсів технічних спеціальностей.
Кількість місць обмежена до 340 учасників, вирішальне значення має порядок подання заявок!