ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  НОВОВОЛИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

передачу   в оренду

комунального майна

та включення до

Переліку об’єктів оренди першого типу

Відповідно до  статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IX (далі – Закон), пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року  № 483 (далі – Порядок), рішення Нововолинської міської ради від 17 вересня  2020 року №39/7 «Про врегулювання відносин щодо оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Нововолинська», листів Житлово – комунального об’єднання Нововолинської міської ради від 03.08.2021 року №204/01-06, від 13.08.2021 року №208/01-06 та КНП «Нововолинська міська стоматологічна поліклініка» від 06.08.2021 №114, виконавчий комітет міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Надати згоду Житлово – комунальному об’єднанню Нововолинської міської ради на передачу в оренду об’єкта комунального майна згідно з додатком 1 до рішення та включення цього об’єкту до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  2. Надати згоду КНП «Нововолинська міська стоматологічна поліклініка» на передачу в оренду об’єктів комунального майна згідно з додатком 2 до рішення та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  3. Житлово – комунальному об’єднанню Нововолинської міської ради та КНП «Нововолинська міська стоматологічна поліклініка»:

3.1. Протягом 5 робочих днів з дати отримання рішення прийняти рішення про намір передачі майна в оренду у формі наказу.

3.2. Внести інформацію про потенційний об’єкт оренди до ЕТС в порядку, передбаченому частиною четвертою статті 6 Закону.

3.3. Здійснити у разі необхідності переоцінку потенційного об’єкта оренди та збільшити балансову вартість майна згідно з результатами оцінки, відповідно до правил бухгалтерського обліку, до розміщення оголошення про передачу майна в оренду.

3.4. Погодити з управлінням економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій зміст оголошення про передачу об’єкта комунального майна в оренду на аукціоні до моменту його розміщення в ЕТС та протягом 10 робочих днів з моменту отримання відповідного погодження розмістити в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

1. Управлінню економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій (Корнійчук Т.О.) оприлюднити інформацію про включення об’єктів оренди до Переліку першого типу на офіційному сайті Нововолинської міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                                                       Б.С. Карпус

до рішення виконавчого комітету

02.09.2021 №

п/п Тип приміщення Площа, м2 Адреса приміщення Термін оренди