Ситуація з COVID-19 і рівень вакцинації: про це говорили на робочій нараді

8 вересня відбулася робоча нарада щодо епідеміологічної ситуації та рівня вакцинації у Нововолинській громаді. В зустрічі взяли участь заступниці міського голови Юлія Лефтер і Вікторія Скриннік. Про рівень захворюваності доповіла Наталія Мариніна, завідувачка Нововолинським відділенням Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Вона повідомила, що від середини серпня у Нововолинській громаді спостерігається поступове зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію. Зафіксовані випадки інфікування серед дітей, а також новий штам «Дельта».
Про рівень вакцинації населення розповідала головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка. Станом на 8 вересня у Нововолинській ТГ щеплено 11632 людини. На сьогодні громада забезпечена достатньою кількістю вакцини. Зокрема, Astra Zeneka, виробництва Нідерланди; Pfizer і Coronavac.

Працівники лабораторного центру та ЦПМСД регулярно проводять роз’яснювальну роботу серед жителів, виїзні зустрічі для працівників установ. Також працює виїзна бригада медиків, які проводять щеплення безпосередньо на підприємстві.
Спостерігається низький рівень вакцинації, 15-25%, серед працівників закладів освіти міста. У селах щеплено майже 100% педагогічних колективів.
Медики готові розширити роз’яснювальну кампанію і для закладів освіти. Адже для безперебійного навчання й уникнення дистанційного потрібно, щоб 80% працівників школи було вакциновано.
Варто зазначити, що вже є випадки інфікування учнів і вихованців дошкільного закладу. Відповідні класи й групи відправлені на самоізоляцію.