Міський голова звітує про роботу в трудових колективах

15 вересня міський голова Борис Карпус провів ряд зустрічей із трудовими колективами місцевих установ. До розмови долучився народний депутат Ігор Гузь, депутат обласної ради Юрій Сиротюк, секретар міської ради Олена Шаповал і депутати міськради.
Побували в Виробничому управлінні комунального господарства, управляючих житлових компаніях, КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» і Нововолинський ліцей №1.
Міський голова Борис Карпус прозвітував перед працівниками про свою роботу. Зокрема, розповів про ряд інфраструктурних проєктів, які успішно реалізуються в місті й будуть завершені до кінця року. Також говорили про плани та перспективи.
Народний депутат Ігор Гузь наголосив, що за його сприяння в бюджет Нововолинської громади надійшло понад 15 мільйонів гривень. Ці кошти спрямовані на ремонти різних об’єктів, закупівлю обладнання тощо.
Зустрічі тривають. Міський голова закликав жителів долучатися, бути активними.
– Владу наймають на роботу люди! Відповідно ми повинні звітувати про зроблене і реагувати на виклики суспільства! – наголосив Борис Карпус.