СПИСОК громадян, які користуються правом на першочергове отримання житла і перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті станом на 01.10.2021р.

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата рішення про занесення до першочерговиків
        1. Сачук Микола Володимирович 21.12.1982
        2. Шостак Надія Миколаївна 10.07.1986
        3. Димарчук Валентина Леонідівна 23.11.1987
        4. Олендер Валентина Євгенівна 23.11.1987
        5. Стельмащук Тамара Петрівна 11.02.1988
        6. Силик Вікторія Степанівна 08.05.1988
        7. Новосад Микола Іванович 23.11.1989
        8. Пиксаєва Тетяна Іванівна 22.02.1990
        9. Черніхова Олена Миколаївна 22.02.1990
    10. Демедюк Галина Іванівна 20.04.1990
    11. Дубинюк Юрій Васильович 09.08.1990
    12. Хомук Галина Павлівна 09.08.1990
    13. Мельник Михайло Степанович 17.01.1991
      14. Веремчук Андрій Артемович 23.01.1992
      15. Марчак Віра Федорівна 13.08.1992
      16. Степанюк Оксана Андріївна 12.08.1993
      17. Розумець Галина Олександрівна 14.04.1994
      18. Марчук Мирослава Олександрівна 10.11.1994
      19. Рибак Євгенія Григорівна 03.02.1999
      20. Мазурок Віра Степанівна 21.03.2002
      21. Юркова Галина Мар’янівна 17.10.2002
      22. Антонюк Петро Петрович 22.01.2004
      23. Карабась Ірина Миколаївна 22.01.2004
      24. Котилко Микола Анатолійович 19.02.2004
      25. Руденко Наталія Іванівна 19.02.2004
      26. Голодюк Тимур Григорович 18.03.2004
      27. Панасюк Надія Миколаївна 17.06.2004
      28. Борисова Людмила Іванівна 20.04.2005
      29. Гурич Олег Володимирович 20.04.2005
      30. Поліщук Лариса Григорівна 20.10.2005
      31. Юхимук Василь Георгійович 21.12.2005
      32. Ткачук Олександр Сергійович 17.04.2007
      33. Веремейчук Людмила Василівна 14.06.2007
      34. Мельничук Тетяна Адамівна 20.03.2008
      35. Купрієнко Тетяна Геннадіївна 17.04.2008
      36. Ніткевич Мирослав Васильович 17.09.2009
      37. Саюк Наталія Володимирівна 19.02.2010
      38. Вавринюк Олена Миколаївна 19.02.2010
      39. Солдак Юлія Миколаївна 19.02.2010
      40. Кубська Людмила Миколаївна 19.02.2010
      41. Пікула Олена Василівна 18.03.2010
      42. Сукова Людмила Миколаївна 18.03.2010
      43. Бусько Лілія Володимирівна 20.04.2010
      44. Свиридюк Оксана Миколаївна 20.04.2010
      45. Бик Сергій Ярославович 20.04.2010
      46. Пикалюк Віктор Кирилович 17.06.2010
      47. Волочаєва Марія Максимівна 21.10.2010
      48. Грицак Андрій Михайлович 17.02.2011
      49. Толочко Ганна Василівна 17.02.2011
      50. Саюк Іван Леонідович 24.03.2011
      51. Бойчун Наталія Василівна 17.11.2011
      52. Сулік Марія Корніївна 15.12.2011
      53. Нортенко Людмила Миколаївна 19.04.2012
      54. Малінчук Олена Миколаївна 14.06.2012
      55. Недоріз Сергій Миколайович 20.09.2012
      56. Іщук Віталіна Миколаївна 20.12.2012
      57. Новосад Алла Андріївна 22.05.2013
      58. Дорош Олександр Сергійович 21.11.2013
      59. Бобрик Сніжана Василівна 16.06.2014
      60. Затолокіна Раїса Євгеніївна 21.08.2014
      61. Іщик Наталія Андріївна 18.09.2014
      62. Гараманджулова Ольга Миколаївна 17.12.2014
      63. Веремко Оксана Василівна 19.02.2015
      64. Семенюк Сергій Олександрович 16.04.2015
      65. Погрібний Володимир Валерійович 18.06.2015
      66. Баканова Світлана Михайлівна 18.06.2015
      67. Денисюк Ірина Олексіївна 23.07.2015
      68. Ольшевський В’ячеслав Олександрович 17.09.2015
      69. Лавренюк Олена Миколаївна 19.11.2015
      70. Мордас Артур Васильович 19.11.2015
      71. Доманський Олег Сергійович 17.12.2015
      72. Мохнюк Андрій Анатолійович 21.01.2016
      73. Ревич Сергій Володимирович 21.01.2016
      74. Ящук Олег Миколайович 21.01.2016
      75. Вакула Валентина Павлівна 18.02.2016
      76. Шемчук Анатолій Анатолійович 21.04.2016
      77. Пендюра Дмитро Валентинович 21.04.2016
      78. Калиновський Валентин Петрович 21.04.2016
      79. Садовнік Вадим Олександрович 20.07.2016
      80. Шишка Юлія Андріївна 20.10.2016
      81. Фрібус Ірина Олександрівна 20.10.2016
      82. Фініковський Сергій Павлович 20.10.2016
      83. Демкович Микола Йосипович 19.01.2017
      84. Мончин Марія Григорівна 19.01.2017
      85. Артюхов Олег Ігорович 16.03.2017
      86.  

Олександр Олександрович

16.03.2017
      87. Приймачик Петро Васильович 16.03.2017
      88. Бондзюх Роман Миколайович 20.04.2017
      89. Милацький Василь Степанович 15.06.2017
      90. Нестерук Андрій Юрійович 17.08.2017
      91. Семенчук Микола Павлович 19.10.2017
      92. Редько Олена Михайлівна 16.11.2017
      93. Кузьмич Людмила Анатоліївна 21.12.2017
      94. Матейчук Іван Олександрович 21.12.2017
      95. Гудумак Віктор Віталійович 22.02.2018
      96. Дмитрук Олег Анатолійович 15.05.2018
      97. Генсіровський Ігор Васильович                 17.07.2018
      98. Мазурок Олександр Антонович                 18.09.2018
      99. Притолюк Сергій Леонідович 18.09.2018
    100. Дунас Олександр Олександрович 15.11.2018
    101. Якимук Юрій Олександрович 20.12.2018
    102. Ярошук Наталія Богданівна 24.02.2019
    103. Капінос Володимир Володимирович 15.05.2019
    104. Соколов Олександр Сергійович 15.08.2019
    105. Лящук Олена Іванівна 17.10.2019
    106. Куцевич Інна Станіславівна 17.10.2019
    107. Давидюк Микола Володимирович 17.10.2019
    108. Ромасюк Василина Анатоліївна 19.01.2020
    109. Лаць Василь Миколайович 20.02.2020
    110. Грохова Світлана Миколаївна 20.02.2020
    111. Переходько Юлія Василівна 19.03.2020
    112. Богира Наталія Валеріївна 19.03.2020
    113. Богира Лідія Йосипівна 19.03.2020
    114. Кравчук Володимир Євгенійович 16.09.2020
    115. Васьків Роман Михайлович 17.12.2020
    116. Зай Дмитро Якович 26.02.2021
    117. Ошуркевич Ігор Іванович 20.05.2021
    118. Гончаренко Олександр Миколайович 19.08.2021

 

 

Головний спеціаліст

юридичного відділу                                                                                           Ю.М.Лісовська