Голів ОСББ Нововолинська поінформували про порядок оформлення житлових субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій, які були внесені постановою Кабінету Міністрів України № 505 від 19.05.2021 року викликають багато запитань в отримувачів та претендентів на грошову допомогу, а також у голів ОСББ.

6 жовтня відбулася зустріч голів ОСББ Нововолинської громади з начальницею Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради Наталією Волчанюк. Організатор зустрічі – відділ «Центр розвитку ОСББ».

На зустрічі, голови отримали вичерпну інформацію щодо оформлення житлових субсидій. Зокрема, кому призначається субсидія; які документи потрібно надати для оформлення субсидії; у який термін відбувається процедура призначення, нарахування та виплати субсидії; як відбувається призначення житлової субсидії без врахування окремих осіб, які фактично не проживають у житловому приміщенні; протягом якого часу необхідно проінформувати управління соціального захисту про зміни, які виникли після призначення субсидії та багато іншої корисної інформації для своєї роботи.

Відділ «Центр розвитку ОСББ»