Міський голова взяв участь у форумі щодо впровадження трансформації вугільних регіонів

Трансформація вугільних регіонів – урядова ініціатива, в рамках якої Нововолинськ може отримати фінансування на розвиток. Уже в наступному році очікуємо державної підтримки для розвитку соціальної інфраструктури, створення нових робочих місць у громаді.

Днями у Києві відбувся форум «Справедлива трансформація вугільних регіонів: від планів до дій!». У заході взяв участь міський голова Борис Карпус і його заступниця Юлія Лефтер.

Разом з урядовцями, міськими головами вугільних регіонів, донорами програми, експертами змогли проговорити головні напрямки вугільної трансформації. Адже вона передбачає не тільки інвестиції, а й соціальну складову через створення нових робочих місць, підтримку родин шахтарів. А також енергетичний перехід – один з ключових елементів справедливої трансформації вугільних регіонів.

Міський голова Борис Карпус акцентував на важливості впровадження програми у Нововолинській громаді та сусідніх ТГ, в яких гірнича галузь була основним доходом бюджету.

– Сподіваємося, що в наступному році ми зможемо реалізувати більше корисних проєктів, завдяки цій ініціативі Уряду, – підсумував Борис Карпус.