Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад керівників (директорів) комунальних закладів загальної середньої освіти Нововолинської  міської ради:

–  Нововолинського ліцею №1 Нововолинської міської ради Волинської області (м.Нововолинськ проспект Перемоги,6);

–  Нововолинського ліцею №3 Нововолинської міської ради Волинської області (м.Нововолинськ вулиця Грушевського, 19 );

–  Нововолинського ліцею №8 Нововолинської міської ради Волинської області (м.Нововолинськ мікрорайон Шахтарський, 4а);

–  Нововолинського ліцею №9 Нововолинської міської ради Волинської області (селище Благодатне вулиця Лесі Українки,2);

Опис вакансії  та вимоги до кандидатів за посиланням: ЗАВАНТАЖИТИ

Прийом документів здійснюється відділом персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради з 08.10.2021р.   по  27.10. 2021 року з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:00 за адресою: пр. Дружби, 27 м. Нововолинськ.

Конкурс відбудеться 11.11.2021 року   у приміщенні виконавчого комітету Нововолинської міської  ради.