Почалась осіння оздоровча кампанія для дітей

9 дітей з Нововолинської міської територіальної громади з 10 до 30 жовтня вперше відпочиватимуть у дитячому таборі відпочинку, оздоровлення і патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята», під час ІІІ оздоровчої зміни. Про це повідомили в управлінні соціального захисту населення.

Оздоровлення здійснюється за державні кошти. Табір розташований за адресою: Львівська область, Самбірський район, м. Хирів, вул. Б.Хмельницького, 7А/2.

Забезпечено підбір дітей з числа пільгових категорій:

– 8 дітей з багатодітних сімей;

– 1 дитина з малозабезпеченої сім’ї.

Для дітей під час відпочинку буде організовано ряд тематичних заходів, зокрема мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання.

До уваги батьків, або законних представників дітей, бажаючих оздоровитися в дитячих закладах “Соколята” , ДПУ “МДЦ Артек” , та ДП УДЦ “Молода гвардія”, що для отримання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за адресою :

бульвар Шевченка 7, каб. 319, тел. 31496 із заявами та відповідними документами (копія свідоцтва про народження дитини та копія документа, що підтверджує належність дитини до пільгової категорії) .