У Нововолинській громаді відсоток вакцинованих від COVID-19 зростає

13 жовтня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Нововолинській громаді зростає відсоток вакцинованих від коронавірусної інфекції. З 4 по 12 жовтня було щеплено 1839 осіб, що майже на пів тисячі більше, ніж у попередні тижні. Загалом у громаді 38% населення – вакциновано.

Майже у всіх закладах освіти понад 80% працівників щепилися від COVID-19, у чотирьох – показник 100%.

Як повідомила Любов Коновалюк, заступник завідувача Нововолинського відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ “Волинський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” захворюваність серед населення зростає. Більшість хворих – невакциновані громадяни.

Зараз на Волині встановлено “помаранчевий” рівень епіднебезпеки. За словами заступниці головного лікаря КНП “Нововолинський центр ПМСД” Людмили Корзонюк, найдієвіший спосіб подолати пандемію – вакцинація. Пункти щеплення в амбулаторіях ЗПСМ № 2 та №3 працюють щоденно з 09:00 до 17:00. Вакцини доступні.