Повідомлення про намір встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних організацій та інших споживачів селища Благодатне

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» виконавець послуг з вивезення побутових відходів на території селища Благодатне ФОП Лисюк О.С. інформує споживачів про намір встановлення тарифу з поводження з побутовими відходами.

Розрахунки тарифу проводились відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 та встановлених форм для розрахунку тарифів відповідно до рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 16.07.2020 року №178.

Загальний розмір планового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме: збирання та перевезення твердих побутових відходів – 82,41 грн/м3 для всіх споживачів послуг.

Вивезення побутових відходів надаються за графіком виконавця.

Обґрунтування:

  • зміни в законодавчій базі України (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» (зі змінами);
  • підвищенням мінімальної заробітної плати;
  • зростанням ціни на паливно-мастильні матеріали, збільшенням ціни на автозапчастини, витрат матеріально-технічного забезпечення, тарифів на електроенергію, збільшенням витрат на послуги Укрпошти.

Коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів проводилось у травні 2019 року згідно з рішенням виконавчого комітету Благодатної селищної ради від 22.05.2019 №12 і введені в дію з 01.06.2019. В структуру чинного тарифу були закладені показники, які змінились протягом 2019-2021 років.

У зв’язку з цим чинні тарифи на послуги з вивезення побутових відходів є збитковими та не відшкодовують витрати, необхідні для здійснення підприємницької діяльності. З метою забезпечення стабільного та якісного надання послуг з поводження з побутовими відходами та належного санітарного стану в селищі, а також покращення фінансового стану, виникла потреба в перегляді чинних тарифів до економічно обґрунтованого рівня, що дозволить відшкодовувати витрати на надання послуг та забезпечити належний рівень надання послуг.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування цього оголошення за адресою: Виконавчий комітет Нововолинської міської ради за адресою: проспект Дружби, 27, м.Нововолинськ, 45400