Учасників АТО запрошують долучитися до проєктів адаптації та соціалізації

З 4 листопада 2021 року розпочинається організація Всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня соціалізації та адаптації учасників АТО з інвалідністю.

Проєкт № 1 «Професія для життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» розрахований на 18 осіб з-поміж учасників АТО з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 31 дня.

Проєкт № 2 програма «Повернувся з АТО – повернись до життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» розрахована на 25 осіб з-поміж учасників АТО з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 46 днів.
До участі у проєктах запрошуються учасники з інвалідністю виключно у стадії ремісії або при відсутності загроз гострого стану, які не потребують невідкладної медичної допомоги та стороннього додаткового догляду, у зв’язку з тим, що готельно-туристичний комплекс, на базі якого реалізуються вищезазначені заходи, не в повній мірі обладнаний архітектурними засобами безперешкодного доступу та користування для маломобільних груп населення.
Розміщення учасників заплановане на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» (м. Святогірськ, вул. Курортна, 13).

Заїзд учасників розпочнеться 04 листопада 2021 року, проживання, харчування та відшкодування вартості квитків коштом організаторів.