Діти з Нововолинської територіальної громади оздоровлюються в «Артеку»

Для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, діє державна програма з оздоровлення. Щоб безкоштовно відвідати дитячі оздоровчі табори, упродовж року до управління соціального захисту населення батьки, рідні та опікуни пільгових категорій школярів подають заяви.

Діти пільгових категорій з Нововолинської територіальної громади у 2021 році відпочивали у дитячому таборі відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята», ПДЗОВ «Прикордонник» на Волині, у санаторіях по путівках ДП «УДЦ «Молода гвардія», у християнських таборах.

З 19 жовтня по 8 листопада шестеро дітей пільгових категорій з Нововолинської громади поїхали на відпочинок та оздоровлення у міжнародний дитячий центр «Артек». Заклад знаходиться у Києві в історичній місцевості Пуща-Водиця, щорічно тут оздоровлюється понад 13 тисяч дітей шкільного віку з усієї України. У дитячому центрі значну увагу приділяють програмі національно-патріотичного спрямування, туризму та охороні довкілля, спорту і популяризації здорового способу життя.