Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення

 

 

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації – Детальний план території для обслуговування приміщення корівника на території Грядівської сільської ради Іваничівського району Волинської області (за межами населених пунктів).

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: Іваничівська райдержадміністрація. Розробник містобудівної документації: ФОП Мельник В.В.

Підстава для розроблення: розпорядження Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області від 07 вересня 2016 року № 328 «Про розроблення детального плану території».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – завідувач сектору містобудування та архітектури відділу містобудування та земельних відносин виконавчого комітету Нововолинської міської ради  Вісьтак М.В.

Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається обслуговування приміщення корівника на території Грядівської сільської ради Іваничівського району Волинської області, на земельній ділянці площею 0,8811 га, площа забудови – 1030 кв.м, площа замощення – 1919 кв.м, площа озеленення – 5862 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту. Схема існуючого використання території. Схема планувальних обмежень. Проектний план забудови. Схема проектних планувальних обмежень.  Схема організації руху транспорту і пішоходів. Схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали: Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись у секторі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді сектору містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.