Борис Карпус провів прийом громадян з особистих питань

25 жовтня міський голова Борис Карпус поспілкувався з жителями селища Благодатного та Грядівського старостинського округу. Більшість звернень стосувалась порядку в громаді: ремонту доріг, облаштування зупинок, встановлення сміттєвих баків та прибирання сміття.

Директорка закладу дошкільної освіти Благодатного Тамара Дан цікавилась можливістю виділення коштів з міського бюджету на ремонт даху в установі. Також говорили про необхідність виділити кошти на ремонт вбиралень у дитячому садку.

Багатодітні мами звернулися до мера Нововолинська з проханням допомогти врегулювати питання пільгового перевезення їхніх дітей на маршруті 284.

  • Тут моя позиція стійка: якщо ми відшкодовуємо пільгове перевезення у Нововолинську, то у Благодатному має працювати така ж процедура, – сказав Борис Сергійович. – Буду тримати на контролі це питання.

З колективом будинку культури села Гряди обговорювали кадрові та організаційні питання.

З керівником комунального господарства Грядівського старостинського округу Анатолієм Бадзюнем говорили про роботу підприємства. Ситуація потребує втручання міської влади. Необхідно навести порядок зі стихійними сміттєзвалищами, укласти договори на вивезення сміття та водопостачання з абонентами.

Загалом 25 жовтня зареєстровано 10 індивідуальних та колективних звернень. Міський голова дав доручення керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств оперативно зреагувати на звернення.