На засіданні виконавчого комітету розглянули понад 20 питань

25 жовтня на черговому засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради розглянули та прийняли рішення з 21 питання.

Зокрема, начальниця фінансового управління Галина Бурочук прозвітувала по хід виконання бюджету Нововолинської громади за 9 місяців 2021 року.

Керівник КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Олександр Мотика доповів про підсумки роботи підприємства та поінформував, що протягом 2021 року 13 багатоквартирних будинків отримали дозволи на відключення від централізованого теплопостачання. З них, 8 будинків вже відключили від мереж централізованого опалення.

На 6 мікрорайоні тривають підготовчі роботи з встановлення транспортабельної котельні. Вже зроблена проєктно-кошторисна документація та оголошено тендер на виконання будівельно-монтажних робіт.

Начальник відділу будівництва і комунального господарства Богдан Миронюк надав узагальнену інформацію про підготовку до опалювального сезону 2021-2022 на комунальних підприємствах, в установах та організаціях Нововолинська і Благодатного. За інформацією Богдана Миронюка, усі підприємства готові до зими. Проведено капітальні та профілактичні ремонти обладнання, закуплено необхідні витратні матеріали.

Кілька пунктів порядку денного стосувалися житлових питань та господарської діяльності міста. 8 – захисту житлових прав неповнолітніх, 1 питання про доцільність позбавлення батьківських прав, відносно малолітньої.

Усі рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради у вкладці документи/ рішення виконавчого комітету.