АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ПРО ЕКОНОМІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ за 9 місяців 2021 року

Протягом звітного періоду 2021 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста була спрямована на виконання  завдань Програми економічного і соціального розвитку Нововолинської міської територіальної громади на 2020-2022 роки.

Шахтами міста за 9 місяців 2021 року видобуто 8,8 тис.т вугілля, що на 19,0 тис.т менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Планове завдання вугільні підприємства ДП «Волиньвугілля» виконали на 10,6 відсотка.

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у І півріччі 2021 року становив 362,2 млн грн, в тому числі продовольчі товари – 149,3 млн грн, непродовольчі товари – 212,9 млн грн.

За січень-червень 2021 року обсяги товарного експорту у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшились на 41,8 % і становлять 27233,9 тис. дол. США, імпорту збільшились на 7,7 % і становлять 57603,1 тис. дол. США. Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі склало 30369,2 тис. дол. США.

Розв’язання проблеми забезпечення своєчасної виплати  заробітної плати  та погашення заборгованості з неї перебуває на постійному контролі місцевих органів влади. Регулярно проводяться засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано керівників відповідних служб, підприємств, установ і організацій, які не забезпечують своєчасну, у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам.