У Нововолинську презентували довідник “Цифрові технології – інструмент взаємодії влади та громади”

Інформаційний посібник розроблений у рамках проєкту “Сприяння впровадженню цифрових технологій в процес взаємодії громади та місцевої влади в Дрогобицькій та Нововолинській ОТГ”, який реалізується Карітасом України в межах проєкту “3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому”, що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ціль проєкту – розширити можливості доступу представників уразливих груп до цифрових технологій через їх впровадження та популяризацію у процесі взаємодії громадськості та місцевих органів влади.

4 листопада на базі Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл щодо результатів проєкту.

Координаторка проєктів Карітас Волинь Вікторія Скриннікова, розповіла про результати проєкту, зокрема про створення довідника “Цифрові технології – інструмент взаємодії влади та громади”. У ньому подані цифрові інструменти громадських технологій та інформацію про державні послуги.

Інформаційний посібник буде доступний у друкованому та електронному вигляді. Скористатися довідником онлайн громадяни зможуть на офіційному сайті та соціальних мережах Нововолинської міської ради. Друкований – роздадуть людям з інвалідністю та пенсіонерам. Також розповсюдять по установах та організаціях Нововолинської громади.

Завантажити довідник у друкованому вигляді