Представники культури отримали відзнаки міського голови з нагоди професійного свята

Міський голова Борис Карпус та його заступниця Вікторія Скриннік привітали працівників культури Нововолинської громади з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

За вагомі успіхи, активну участь у культурно-мистецькому житті громади та  високу професійну майстерність Почесні грамоти міського голови отримали керівник танцювального колективу будинку культури селища Благодатне Анатолій Галичук та педагогічний колектив Нововолинської дитячої школи мистецтв.

Народному аматорському жіночому вокальному тріо «Лебедине крило», керівнику народного аматорського камерного оркестру «Елегія» Миколі Романчуку, акомпаніатору Нововолинського міського палацу культури Володимиру Стрельчуку, заступнику директора з адміністративно-господарської діяльності Нововолинського міського палацу культури Олені Митрофановій Борис Карпус вручив подяки.

Мер Нововолинська подякував культпрацівникам за збереження та примноження духовності нашого народу, натхненну творчість та популяризацію української музики й пісні.