Звіт про роботу депутата Нововолинської міської ради VIII скликання Аксьонової Оксани Сергіївни

У листопаді 2020 року була обрана депутаткою Нововолинської міської ради VIII скликання від політичної партії «За Майбутнє».

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради, а також дотримуюсь «Кодексу етики депутатів Нововолинської міської ради»

Загальна інформація:

  • Депутатка Нововолинської міської ради VIII скликання.
  • Членкиня депутатської фракції партії «За Майбутнє».
  • Членкиня постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.
  • Членкиня депутатської групи з гендерних питань “Рівні можливості”.
  • Адреса  приймальні: м. Нововолинськ, бульвар Шевченка,6
  • Графік прийому: перший четвер місяця, 16:00 – 17:00годин.

Одним з основних обов’язків своєї діяльності, як депутатки, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, Днях депутата, засіданнях фракції.

Беру активну участь у пленарних засіданнях, постійних комісіях, днях депутата та засіданнях фракції. За рік депутатської діяльності взяла участь у 7 з 8 сесій міської ради. Як членкиня постійної комісії, відвідала 8 з 9 засідань своєї профільної комісії, як депутатка ще 8 постійних комісій іншого напрямку для  детальнішого вивчення та опрацювання питань, що виносяться на розгляд сесій. Загалом на постійній комісії було розглянуто та опрацьовано 58 питань, які були рекомендовані для розгляду на сесії.

Також входжу до складу адміністративної комісії та комісії з соціальних питань.

Підготувала положення про помічника-консультанта депутата Нововолинської міської ради, яке було підтримано сесією, рішення 4/91 від 25.02.2021р.

За період моєї депутатської діяльності отримала велику кількість звернень громадян, усних та письмових, на основі яких до міської ради було подано і зареєстровано 13 депутатських звернень для розв’язання проблемних питань. Зокрема꞉

– капітальний ремонт дороги вул.Шкільної;

– асфальтування та ямковий ремонт дворів мого 4 округу;

– про знесення аварійного майданчика біля кафе «Діоніс» та міської ради;

– освітлення вул. Хвильового-Сонячної, район ЗДО №3;

– капітальний ремонт фасаду ЗДО №3;

– спірне питання щодо відкриття кафе в багатоквартирному будинку;

– благоустрій територій біля будинків;

– проблема частих аварійних відключень води по вул.Куліша;

– встановлення дитячих майданчиків;

– організація та діяльність ОСББ;

та багато інших.

У моїй депутатській роботі важливим є постійна комунікація з виборцями. Тому маю офіційний прийом громадян у перший четвер місяця з 16:00 до 17:00. При потребі, маю можливість зустрічей щодня з понеділка по п’ятницю безпосередньо на основній роботі, в КП «УЖК №2» по проспекту Перемоги 34,а також в телефонному режимі та через мережу Інтернет.

Закликаю мешканців бути активними, підіймати проблемні питання для швидшого їх вирішення, долучатися до міських ініціатив. Лише разом зможемо змінити місто на краще!