У Нововолинську побували представники «вугільних» регіонів України

12 листопада Нововолинську громаду відвідали представники органів місцевого самоврядування Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Львівської областей. Розпочалася зустріч із презентації Нововолинської громади, старостинських округів, які ввійшли до її складу. Міський голова Борис Карпус розповів про головні напрямки розвитку: безпека й створення Муніципальної варти, комфорт і ремонт доріг, інвестиції й реконструкція недобудови на 5-му мікрорайоні та інше. Говорили про участь у проєктах з енергоефективності, покращення матеріальної бази закладів охорони здоров’я та освіти, дорожньої інфраструктури.

– Трансформація вугільних регіонів – новий виклик, який сьогодні постав перед містами й містечками, де головними бюджетонаповнювальними підприємствами були шахти, – зазначив міський голова Борис Карпус. – Участь у цьому урядовому проєкті – це можливість розвивати громади, модернізувати школи й садочки, створювати нові робочі місця для гірників і їхніх родин.

Гості разом із міською владою побували на ТОВ “ВМК-Україна”. Керівник Олександр Гоцка розповів про діяльність підприємства, показав територію та головні потужності. Це – одне з найбільших підприємств нашої громади, яке забезпечує роботою сотні мешканців і яскравий приклад того, що майбутнє не за шахтами, а за сучасним виробництвом. А це і є провідною метою вугільної трансформації. Борис Карпус подякував усім учасникам за візит, за змістовні питання та співпрацю. – Сподіваюся, що програма трансформації вугільних регіонів матиме успішну реалізацію, а громади – динамічний розвиток! – наголосив Нововолинський міський голова.