На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення з 38 питань

Про роботу Нововолинського міського парку культури та відпочинку Нововолинської міської ради у 2019-2021 роках на черговому засіданні виконавчого комітету доповів директор парку Роман Красинський. Він поінформував про основні показники доходів та витрат за вказаний період. Зокрема, у 2021 році із бюджету міської ради виділено 100 тисяч гривень, власні та благодійні кошти склали трохи більше 300 тисяч гривень. Витрати були на обслуговування атракціонів, проведення ремонтних робіт, виплату заробітної плати персоналу, придбання оргтехніки та інше.

Роман Красинський розповів, що кілька років на базі парку культури та відпочинку функціонує дитячий «Клуб суперкниги». На даний час він налічує понад 100 відвідувачів. Заняття проводять на благодійній основі. У планах на найближчий літній сезон – встановити ігровий комплекс «батутна арена», яку цьогоріч придбали, а також облаштувати мотузковий парк та скеледром.

Загалом на черговому засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради розглянули та прийняли рішення з 38 питань порядку денного. Більшість з них стосувалися житлових питань, у тому числі неповнолітніх жителів Нововолинської громади.

Ознайомитись з усіма рішеннями можна на сайті міської ради у вкладці документи.