Нововолинський ліцей №1 отримав обладнання для STEM-лабораторії

Школярі ліцею №1 будуть освоювати природничі та математичні науки за новітніми підходами STEM-освіти. Вона базується на застосуванні наукових, математичних, технічних, інженерних знань та творчого мислення при розв’язанні практичних завдань та використанні у професійній діяльності.

У комплекті STEM-лабораторії – 3D принтер, проєктор, сенсорна дошка, фрезерний та гравіювальний верстати, ноутбуки з ліцензійним програмним забезпеченням, а також автоматизовані ферми, маніпулятори, конвеєри, двоколісні роботи, котрі втримують рівновагу. За допомогою цього обладнання діти зможуть краще зрозуміти зв’язок між науками, розвивати креативне мислення, на практиці перевіряти отримані теоретичні знання.

STEM-лабораторію придбали у рамках програми Уряду України «Спроможна школа для кращих результатів» у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Загальна вартість проєкту – близько мільйона гривень. З них 67 % – кошти держави, 33% – з казни Нововолинської громади.

Сьогодні, 23 листопада, у ліцей №1 завітав міський голова Борис Карпус та представники управління освіти. Вчителі ліцею ознайомили з принципами роботи STEM-лабораторії, розповіли про бачення реалізації Урядової програми, направленої на розвиток природничо-математичної освіти (STEM-освіти), у ліцеях Нововолинської громади.

Борис Карпус побажав викладачам натхненної роботи, допитливих учнів та результативного використання інноваційного обладнання STEM-лабораторії.