Нововолинські власники нерухомості сплатили до міського бюджету 10,6 мільйона гривень податку на нерухомість

Юридичні та фізичні особи Нововолинська – власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, в січні-жовтні 2021 року сплатили до міського бюджету 10,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Сума сплаченого податку на нерухомість у Нововолинську на 18,5 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.
Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формували та надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та показ у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.
Якщо ж власник придбав нерухоме майно за доходи, з яких не повною мірою сплачував податки, то саме зараз він має законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті й подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування». .
Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області