Склад громадської ради

Прізвище, ім’я, по-батьковій Інститут громадянського суспільства
1. Регешук Аліна Михайлівна Профспілкова організація працівників освіти ДВНЗ НЕМК
2. Шевчик Павло Іванович Громадське формування з охорони громадського порядку «Самооборона Нововолинська»
3. Качорок Олена Іванівна ВОБФ «Нова Ера»
4. Кметь Володимир Богданович Релігійна громада святих верховних апостолів Петра і Павла Луцького Екзарху УГКЦ
5. Пасічник Іван Миколайович Первинна профспілкова організація ВПМПУ КНП «Нововолинська центральна міська лікарня»
6. Марчак Віктор Вікторович ГО «Громадське формування з охорони громадського порядку «Варта порядку м. Нововолинська»
7. Струбицька Олександра Сергіївна ОСББ «Іскра»
8. Близнюк Андрій Миколайович ГО «Світ для Дітей»
9. Свистунова Євгенія Михайлівна Профспілкова організація Нововолинського ліцею №6
10 Дерейко Олена Євгеніївна ГО «Конституційно-правовий конгрес»
11. Сущик Василь Олександрович Нововолинська міська організація Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану «воїнів-інтернаціоналістів»
12. Лагуняк Михайло Васильович Релігійна громада «Зачаття Святого Іоанна Предтечі»