Підсумки роботи за 2021 рік і плани на 2022 – тема пресконференції міського голови для ЗМІ

30 листопада відбулася пресконференція голови Нововолинської міської територіальної громади Бориса Карпуса для журналістів волинських ЗМІ.

Міський голова розповів про головні досягнення року.
Пріоритетними були такі напрямки, як: безпека, комфорт й інвестиції. Боротьба з наркоманією і злочинністю в Нововолинську – одне з першочергових завдань. Створено й активно працює управління Муніципальної варти. Закуплено додаткові камери відеоспостереження. У старостинствах розпочнуть роботу Поліцейські офіцери громади, які будуть стежити за правопорядком у селищі та селах.
За 2021 рік у Нововолинську капітально відремонтовано вісім вулиць і заїзд між будинками на 5-му мікрорайоні. Триває реконструкція багатоповерхівки, яка 30-років стояла недобудованою. У Нововолинському ліцеї №7 розпочато модернізацію подвір’я. Будується сучасний сквер біля ТРЦ «Форест». У селищі Благодатне відкрили оновлену медичну амбулаторію, Центр надання адміністративних послуг і спортивний майданчик зі штучним покриттям.
У Грядах і Грибовиці тривають капітальні ремонти адмінбудівель, де працюватимуть старости, шерифи та адміністратори ЦНАПу.

Нововолинськ – учасник урядової програми «Трансформація вугільних регіонів», в рамках якої можна отримати фінансування на розвиток інфраструктури та створення нових робочих місць. Налагоджено співпрацю з «Фондом Східна Європа», «Німецьким товариством міжнародного співробітництва» (GIZ), «Європейською енергетичною відзнакою», «НЕФКО». Триває процес написання «Стратегії розвитку Нововолинської громади-2030» та розробка інвестиційного порталу для залучення інвесторів.
У 2022 році планується активна фаза реконструкції парку біля міського озера. Будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям, утеплення 7-поверхового корпусу лікарні та закладів освіти. Боротьба зі стихійними сміттєзвалищами, підвищення рівня безпеки, заходи з енергоефективності та – головні завдання наступного року.

Про головні теми та питання, що обговорювалися під час пресконференції, читайте у газетах: «Волинь», «Наше місто», «Слово правди», інтернет-виданнях: Інтернет-видання “БУГ” , Нововолинськ.com.ua, Нововолинськ, і спільнотах Нововолинськ інфо, Твій Нововолинськ.

Про головні теми та питання, що обговорювалися під час пресконференції, читайте у газетах: «Волинь», «Наше місто», «Слово правди», інтернет-виданнях: “БУГ” , Нововолинськ.com.ua, Нововолинськ, і спільнотах Нововолинськ інфо, Твій Нововолинськ.