Комунальні підприємства готуються до зими: міський голова оглянув техніку

2 грудня відбулася виїзна нарада міського голови Бориса Карпуса і керівників ВУКГ, УЖК-1 і УЖК-2. Оглянули комунальну снігоприбиральну техніку. Про підготовку до зими розповіли керівники комунальних підприємств.
– Маємо десять одиниць техніки ВУКГ і УЖК 1, 2100 тонн піскосоляної суміші та шість тонн бішофіту для посипання тротуарів. Під час снігопадів у громаді працюватиме два комунальних грейдери. Нові відвали й щітки встановлені, також маємо їх про запас. Достатньо паливно-мастильних матеріалів. Двірники забезпечені новим інвентарем, – розповів Олег Голян, директор ВУКГ.

Комунальники зважили помилки й недопрацювання попередньої зими. Цьогоріч готові оперативно реагувати на виклики погоди. Увагу приділятимуть не лише посипанню та розчищенню магістральних доріг, а й внутрішньоквартальних. Особливо – під’їздам до сміттєвих майданчиків. У дворах прибиратимуть сніг працівники УЖК, а також підписано угоди з приватними підприємцями.
У старостинствах допомагатиме техніка Служби місцевих автомобільних доріг. Вони уже розвезли в села піскосоляну суміш. Також готові долучитися підприємці.

Олег Голян зазначив, що вже відбувся тендер і найближчим часом автопарк ВУКГ поповниться новеньким п’ятифункціональним МАЗом. А до кінця року буде придбаний ще один трактор.