Звіт про роботу  депутата Нововолинської  міської ради VIII скликання  Жук Надії Андріївни за рік

Загальна інформація:
*Депутат Нововолинської  міської ради VIII скликання ;
* Голова постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, духовного і національного відродження;
*Член депутатської фракції « Партія « За Майбутнє» у міській раді;
* Член депутатської групи з гендерних питань “Рівні можливості” у міській раді;
*Член жіночого руху « За Майбутнє»;

*Адреса  приймальні: м.Нововолинськ, бульвар Шевченка,6

*Графік прийому: третя субота місяця, 10:00 – 13:00 годин

*Номер телефону: +380673868505

*Електронна пошта:zhuk-osvita@ukr.net

У листопаді 2020року обрана депутатом Нововолинської міської ради VIII скликання від  політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” у виборчому окруз № 5.

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Активну роботу проводжу у комісіях та робочих групах, а саме: є головою постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, духовного і національного відродження; є членом депутатської  фракції « За Майбутнє», яку очолює Володимир Володимирович Шаповал, депутатської групи з гендерних питань “Рівні можливості”, керівником якої є секретар міської ради Олена Сергіївна Шаповал,є членом комісії з питань декомунізації. Беру активну участь у зустрічах в дворах, яку проводить міський голова Борис Сергійович Карпус. Є  секретарем піклувальної ради ДНЗ « Центр професійно-технічної освіти», головою якої є Бокоч Андрій Михайлович.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, Днях депутата, засіданнях фракції. З початку депутатської діяльності постійно в індивідуальному порядку вивчаю та опрацьовую матеріали, що виносяться на розгляд сесій, а в подальшому беру участь у розгляді та прийманні рішень з даних питань у комісії,  Днях депутата і як завершальний етап розгляду питань на чергових сесіях. Так, під час виконання депутатських обов’язків протягом звітного періоду (листопад 2020 р- листопад 2021 р) мною взято участь у всіх пленарних засіданнях , постійних комісіях,засіданнях фракції, Днях депутата та підтримано рішення, обговорені на засіданнях постійних комісіях, засіданнях фракції, Днях депутата. Мною підготовлено і схвалено на сесії питання « Про затвердження Кодексу етики депутатів Нововолинської міської ради», рішення № 5/33 від14 квітня 2021 року.

За звітний період  , на постійній комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, духовного і національного відродження, головою якої  я є, розглянули більше 70 питань,з них два питання комісією не рекомендовані для розгляду на сесії, одне питання знято з розгляду, інші- розглянули і схвалили на сесії.

Для роботи з виборцями визначено день прийому: третя субота місяця з 10.00годин до 13.00 годин. Для зручності виборців, у разі потреби, зустрічі проводяться поза визначеними днями, а також спілкування в  телефонному режимі. Мною проведено 5 зустрічей з виборцями та постійні телефонні консультації, підготовлено 45 письмових депутатських звернень, близько 50 усних. Як фахівець в гуманітарній сфері, втілюю клієнтоорієнтовані підходи роботи у закладах освіти, культури  міста, соцзахисті.

Також жителі Нововолинської міської територіальної громади звертаються до мене через Інтернет мережу та за основним моїм місцем роботи – у відділ освіти, культури, сімї, молоді та спорту. Такі звернення, як правило, стосуються організації освітнього процесу, проведення карантинних заходів, організація дистанційного навчання, закінчення навчального року, проведення ДПА, ЗНО, трудових договорів, що укладаються з працівниками комунальних закладів загальної середньої  освіти строком від одного до трьох років , які досягли пенсійного віку та яким виплачують пенсію за віком, харчування в  закладах освіти, організація інклюзивного навчання, надання платних освітніх послуг, оплата праці працівникам клубних установ тощо. Вирішення таких питань потребує нагального втручання.

При розгляді звернень, які пов’язані з благоустроєм територій, облаштуванням спортивних та ігрових майданчиків, при потребі огляду території, яка стала причиною звернення, виїжджаю на місце, щоб зорієнтуватись у ситуації, що виникла.

Під час проведених прийомів громадяни зверталися з проханням: покращення благоустрою території будинків, встановлення та ремонт дитячих та спортивних майданчиків у окрузі № 5, озеленення 15 , 5,6 Мікрорайонів, виплата заробітної плати, проведення Заходів ,приурочених до Дня Чорнобильської трагедії, відзначення ліквідаторів ЧАЕС, облаштування стадіонів у закладах освіти,  проведення освітлення вулиць, облаштування внутрішньої санітарної кімнати в ліцеї № 5, створення належної матеріальної бази для проведення уроків з обслуговуючої праці, харчування, проведення карантинних заходів у закладах освіти, організація і проведення дистанційного навчання, екологія, розміщення смітників, відновлення благоустрою прибудинкових територій після проведення ремонтних робіт водоканалом, встановлення площадки для зупинки транспорту, встановлення обмежувачів швидкості руху біля закладів освіти територіальної громади, мобінг у ліцеї, заміна покрівлі  на приміщені міського клубу, який знаходиться на 5 – ому Мікрорайоні, знесення гаражів на вулиці  Миру, буд.8 , завершення асфальтування вулиці Володимирської,вулиці Івана Франка, облаштування тротуарної доріжки  довжиною 800 м, шириною 1 метр на вулиці Гірнича та багато інших. Порушено всі проблеми округу. Як персональні зустрічі, так і телефонні розмови з виборцями проводила в теплій,  взаємоввічливій атмосфері, за що я їм вдячна. За результатами опрацювання отриманих відповідей на депутатські звернення надано відповіді із інформацією та  роз’ясненнями   щодо поставлених питань осіб, груп осіб, які зверталися.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями, усіма мешканцями Нововолинської міської територіальної  громади, забезпечення своєчасного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

З метою підвищення знань у сфері місцевого самоврядування, депутатської діяльності  займаюсь самоосвітою у цих напрямках.  Так, протягом звітного періоду пройшла навчання на  семінарах для новообраних депутатів, на якому розглядалися питання бюджетного процесу на місцевому рівні, комунікації та культурного розвитку у громадах, екологічної політики на місцевому рівні, створення та розвитку ОСББ, домашнє насильство та інші .13-14 квітня 2021 року у Волинському ЦПК підвищила кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою « Діяльність депутата у місцевій раді та її органах», проведеною за сприяння Програми Ради Європи « Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та виконала навчальний план в обсязі 12 год/ 0,4 кредита ЄКТС, отримала сертифікат КП 20123360/002508-21,з 01.11.2021р – по 12.11 2021р  пройшла навчання за спеціальною ( сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування ІV-VII категорій посад  у  Волинському регіональному центрі підвищення кваліфікації, 16-17 листопада 2021 р підвищила кваліфікацію за програмою « Гендерна рівність в українському суспільстві», навчаюся у Школі місцевого самоврядування.

Є активним учасником   Заходів:

-День пам’яті та примирення;

-День захисту дітей (провела спільно з помічником Євгенією Свистуновою Захід, до Дня Захисту дітей у міському  клубі, за адресою 5 Мікрорайон),

-День Конституції України,

– Фестиваль « Княжий» 21-22 серпня 2021р,

-День Державного прапора України,

-День Незалежності України,

-День Міста, День Шахтаря,

-День Захисника України, День українського козацтва,

-День пам’яті жертв голодомору,

-Участь у партійних заходах— брала участь у форумі « Жіночий рух України» « За Майбутнє» , який відбувався 4 червня 2021р. у місті Києві.;

-учасник онлайн-семінарів, які проводить експертка, лідерка Жіночого руху України Оля Максимяк, експертка Світлана Сидорук;

  • -проходила навчання за програмою « Основи роботи депутатів місцевих рад. Ефективна комунікація з виборцями»( 19 .09.2021.)

 Мною підготовлено три проєкти рішень:

1.Про звернення депутатів Нововолинської міської ради до голови Волинської обласної ради щодо фінансування Нововолинської спеціальної школи Волинської обласної ради( 14 січня  2021р., № 3/4);

2.Про затвердження Кодексу етики депутатів Нововолинської міської ради( 14 квітня 2021р, № 5/ 33);

3.Про звернення  депутатів Нововолинської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування закладів освіти за рахунок коштів державного бюджету( 14 липня 2021р., № 7/ 111)

Беру активну участь  в обговорені проєктів рішень, звітів керівників Нововолинського відділку Володимир-Волинського відділу Головного управління Національної поліції України у Волинській області, Новолинської міської центральної лікарні, тощо

Для ефективнішої роботи та вивчення потреб громади залучила п’ять помічників депутата. Моя робота, як депутата, висвітлюється в  місцевих засобах масової  інформації : газетах « Наше місто», «Колос», на офіційній сторінці «Надія Жук- депутат Нововолинської міської ради», у соціальних мережах.

Роздуми:Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує  вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців. І надалі  буду продовжувати вирішення нагальних проблем в міській громаді і сподіваюся на подальшу співпрацю з громадою.

Спільно працюємо на розвиток Нововолинської міської територіальної громади!!! НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ І ПЕРЕМОГ!!!

Депутат Нововолинської міської ради восьмого скликання  Жук Надія Андріївна