У Нововолинську буде розміщений окремий батальйон територіальної оборони!

У зв’язку з прийняттям Закону «Про основи національного спротиву», Нововолинська громада відгукнулася на звернення Володимир-Волинської райради та РДА щодо пошуку приміщень для розміщення батальйону ТРО. Було подано кілька варіантів. Серед них – частина приміщення адмінбудівлі на вулиці Нововолинській, 20 (колишній МРЕВ).
Саме цей варіант схвалений командуванням військової частини та Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Сьогодні, 3 грудня, міський голова Борис Карпус разом із головою Володимир-Волинської РДА Юрієм Лобачем оглянули будівлю та територію.
– Належний стан приміщення, розмір земельної ділянки, вигідне місце розташування та якісна міська інфраструктура стали переконливими аргументами під час вибору, – сказав голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Юрій Лобач.
Міський голова Борис Карпус повідомив, що розміщення в Нововолинську батальйону тероборони – це додаткові надходження до бюджету, підвищення рівня безпеки та економічного розвитку.
– Попереду – тривалий процес підготовки до розміщення військової частини А7064. Міська влада готова всіляко сприяти в межах своєї компетенції! – акцентував Борис Карпус.