Звіт про роботу депутата Нововолинської міської ради VIII скликання Вихор Інни Василівни за рік (листопад 2020-грудень 2021р.)

Загальна інформація:

• Депутат Нововолинської міської ради VIII скликання;
  • Голова постійної комісії міської ради з питань інформаційної політики, фізичної культури, молоді, спорту та туризму;
  • Член депутатської фракції партії ВО «Батьківщина» у міській раді;
  • Член депутатської групи з гендерних питань “Рівні можливості” у міській раді;
  • Член редакційної комісії у міській раді;
  • Член комісії з вивчення питань будівництва на бульварі Шевченка 33, 35;
  • Голова громадської молодіжної організації «Батьківщина молода»;
  • Адреса приймальні: м.Нововолинськ, проспект Дружби, 27 (ЦНАП)
  • Графік прийому: перша середа місяця, 16:00 – 17:00 (у разі потреби працюю в телефонному режимі, спілкуюся з виборцями через електронну пошту та соціальні мережі).
  • Номер телефону: +380677377184
  • Електронна адреса: innavykhor1@gmail.com

У листопаді 2020року обрана депутатом Нововолинської міської ради VIII скликання від політичної партії ВО «Батьківщина».

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

З початку депутатської діяльності постійно вивчаю та опрацьовую усі матеріали, що виносяться на розгляд сесій. Беру участь у всіх пленарних засіданнях міської ради, засіданнях постійної комісії, днях депутата, засіданнях фракції.

За звітний період на постійній комісії міської ради з питань інформаційної політики, фізичної культури, молоді, спорту та туризму, головою якої я є, розглядали питання покращення фінансування спортивних закладів міста, осучаснення Будинку Спорту, спортивних майданчиків усіх освітніх закладів громади, відстоювали на сесії реконструкцію спортивних майданчиків у ліцеях №8  та №4, на які вже розроблена проєктно-кошторисна  документація.

Як голова громадської організації  «Батьківщина молода» ініціюю та проводжу заходи, популяризуючи спорт та здоровий спосіб життя.  Протягом року ініціювала та організувала ряд акцій:

• Встановлення велостоянки на території ліцею №4  імені Т.Г.Шевченка (30 тис. гривень);
  • 21 березня – день підтримки людей із синдромом Дауна. Акція «Кольорову шкарпетку одягай – на педаль натискай!». Велолюбителі, одягнувши розпаровані кольорові шкарпетки, покаталися “стометрівкою” (біля 50 учасників);
  • 15 травня – благодійний велозабіг збору коштів для онкохворої Трофимюк Анастасії. Подолали 32 км у підтримку Настусі
  • 9 червня до Міжнародного дня друзів ГО “Батьківщина молода” спільно з велоклубом “HotWheels” організували велоквест “На педаль натискай-літо з друзями зустрічай” (задіяно 70 людей, 40 з них учасники велозабігу).
  • З нагоди Дня Державного Прапора України08.2021р. ГО “Батьківщина молода” спільно з велоклубом “HotWheels” організували велоквест “Символи, що нас єднають”.

Як депутат постійно реагую на усні та письмові звернення виборців, шукаю шляхи вирішення на поставлені переді мною завдання. Звернення були з питань:

• Освітлення вулиць;
  • Ямкового асфальтування дворів;
  • Облаштування майданчиків для встановлення сміттєвих контейнерів;
  • Асфальтування доріг.

На усі звернення було своєчасно зреаговано та зроблено все для позитивного результату.

Моя робота, як депутата, висвітлювалася в місцевій газеті «Наше місто», на сторінках  Facebook та Instagram.

Глибоко переконана, що статус депутата міської ради зобов’язує вимогливого ставлення до себе та своєї діяльності, приділення левової частки свого часу на вирішення нагальних проблем, відстоювання прав та свобод жителів  нашої територіальної  громади.