Запрошуємо нововолинців обрати кращі проєкти для Громадського бюджету

10 грудня стартувало голосування за проєкти, які будуть реалізовувати у Нововолинській громаді коштом Громадського бюджету.

На участь у конкурсі надійшло 29 заявок. 12 з них – великі проєкти, які потребують фінансування до 500 тисяч гривень та 17 малих – вартістю до 150 тисяч гривень.

Протягом 16 днів кожен повнолітній житель Нововолинської громади може підтримати один великий та малий проєкт. Голосування триває до 26 грудня 2021 року на платформі Е-dem: https://budget.e-dem.ua/0710700000

Інструкція з голосування на платформі: https://youtu.be/BoOEGgfklMM
Також  віддати голос за найкращий проєкт можна через термінал та чат-бот ПриватБанку. Для того, щоб проголосувати через термінал, потрібно авторизуватись за допомогою картки ПриватБанку (або номеру телефону, що прив’язаний до цієї картки), у списку сервісів знайти «Голосування за проєкт міст», обрати бажаний проєкт і натиснути «Проголосувати».
Голосування у Вайбері відбувається за посиланням: https://www.viber.com/voteforcitybot. У Телеграм: https://t.me/VoteForCityBot
На початку січня міський голова Борис Карпус оголосить результати голосування. Проєкти, які отримають найбільше підтримки мешканців Нововолинської територіальної громади будуть реалізовувати у 2022 році.