Оголошено конкурс «Будуємо країну без бар’єрів разом!»

Міністерство соціальної політики України в рамках Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні оголосило проведення конкурсу, який триватиме з 10.12.2021 по 08.02.2022 року, на кращий соціальний проєкт чи ініціативу за такими напрямками:
– медичне забезпечення соціальних категорій населення;
– ІТ сервіси для поліпшення надання соціальних послуг;
– культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
– правове забезпечення;
– соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво;
– державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
– реабілітація/оздоровлення;
– спорт;
– наукові розробки та дослідження, корисні моделі.
Взяти участь у конкурсі запрошують представників громадських, профспілкових, молодіжних, релігійних організацій Нововолинської міської територіальної громади та усіх, хто має досвід і бажання реалізовувати соціальні ініціативи у своїй громаді.
Мета конкурсу – створити спільну платформу, де будуть зібрані найкращі соціальні ініціативи і проекти, які вже реалізовані у громадах на території України.
Для участі у конкурсі вам необхідно заповнити відповідну форму та надіслати її на електронну адресу: initiate_msp@ukr.net до 08.02.2022 року.
За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.
Підбиття підсумків відбудеться 25 лютого 2022 року. Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані в збірці соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду.