Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради

16 грудня члени виконавчого комітету Нововолинської міської ради розглянули 23 питання порядку денного чергового засідання.

Схвалено проєкту бюджету Нововолинської міської територіальної громади на 2022 рік. Нагадаємо, що в понеділок, 20 грудня, о 15:00 в сесійній залі міської ради відбудуться громадські слухання проєкту бюджету.
Підтримали «Програму розвитку і підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Нововолинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки» й затвердили Положення про Громадську раду.
Прийнято рішення про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду на автобусних маршрутах в Нововолинській міській територіальній громаді на 2022 рік, а також про демонтаж тимчасових споруд, що знаходяться в аварійному стані.

Усі рішення виконавчого комітету будуть розміщені на офіційному сайті міської ради.