Долучайтесь до голосування за проєкти Громадського бюджету

 У Нововолинській громаді триває голосування за проєкти Громадського бюджету. Нагадуємо: цьогоріч на конкурс надійшло 29 заявок з проєктами, спрямованими на поліпшення комфорту проживання мешканців, створення естетичного вигляду міста, селища і старостинських округів, впровадженню сучасних інноваційних проєктів у всіх сферах життєдіяльності Нововолинської ТГ.

 До 26 грудня встигніть віддати свій голос за ідею, яка, на вашу думку, повинна бути реалізована у Нововолинській громаді. Голосування за посиланням: https://budget.e-dem.ua/0710700000. Інструкція з голосування : https://youtu.be/BoOEGgfklMM
 Також віддати голос за найкращий проєкт можна через термінал та чат-бот ПриватБанку. Для того, щоб проголосувати через термінал, потрібно авторизуватись за допомогою картки ПриватБанку (або номеру телефону, що прив’язаний до цієї картки), у списку сервісів знайти «Голосування за проєкт міст», обрати бажаний проєкт і натиснути «Проголосувати».
Голосування у Вайбері відбувається за посиланням: https://www.viber.com/voteforcitybot. У Телеграм: https://t.me/VoteForCityBot

 Реалізація заявок, які отримають найбільше підтримки мешканців під час голосування, відбуватиметься коштом громадського бюджету у 2022 році.