Запрошуємо до участі у конкурсі з визначення підприємства для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Нововолинській міській територіальній громаді.

Умови конкурсу затвердженні рішенням виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 16.12.2021 №498 «Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Нововолинській міській територіальній громаді».

Термін подання документів до 21 січня 2022 року включно.

Конкурс відбудеться 25 січня 2022 року о 10 год. 00 хв.

Прийом документів на конкурс, отримання бланків заяв на участь у конкурсі проводяться за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, відділ транспорту та зв’язку управління будівництва та інфраструктури, каб. 418, телефон для довідок 32650 (режим роботи – 8:00 год. – 17:15 год. по понеділках – четвергах, 8:00 год. – 16:00 год. – по п’ятницях).