Комісія надала дозвіл перевести на автономне опалення будинок на пр-т Дружби

30 грудня, у міській раді відбулося чергове засідання постійнодіючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води. Мешканці 23-квартирного будинку, що знаходиться на проспекті Дружби, 25 виявили бажання відмовитись від послуг КП «Нововолинськтеплокомуненерго» та перейти на автономне опалення. Заява про відключення від централізованого опалення та постачання гарячої води надійшла у Центр адміністративних послуг. Після розгляду заяви мешканців, комісія одноголосно прийняла рішення надати дозвіл. Питання про відключення будинку від мереж централізованого теплопостачання та гарячої води розглянуть члени виконавчого комітету Нововолинської міської ради.